CORSAIR Vengeance DDR5 64GB (2x32GB)
| Tip | DDR5 DIMM |
| Kapacitet | 64 GB (2 × 32 GB) |
| Brzina | 6000 MHz (6000 MT/s) |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | CL40-40-40-77 |
| Zakonska saobraznost | 120 meseci |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 6000 MHz |
| Kapacitet | 64GB |
| Tip memorije | DDR5 |
CORSAIR Vengeance DDR5 64GB (2x32GB)
- Brand: Corsair
- Model: 840440410676
- Dostupnost: Na lageru
131.510,00 Din
-
114.360,00 Din
