CORSAIR Vengeance DDR5 16GB (2x8GB) 6000MHz
| Tip | DDR5 DIMM |
| Kapacitet | 16GB (2x8GB) |
| Brzina | 6000 MT/s |
| Voltaža | 1.35V |
| Latencija | CL36 (36-44-44-96) |
| Zakonska saobraznost | 120 meseci |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 6000 MHz |
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
CORSAIR Vengeance DDR5 16GB (2x8GB) 6000MHz
- Brand: Corsair
- Model: 840440426295
- Dostupnost: Na lageru
39.940,00 Din
-
34.730,00 Din
