CORSAIR VENGEANCE 16GB 2x8GBkit DDR5 5600MHz XMP & EXPO CMK16GX5M2B5600Z40
| Tip | DIMM DDR5 |
| Kapacitet | 16GB (2 x 8GB kit) |
| Brzina | 5600MHz |
| Voltaža | 1.25V |
| Latencija | CL40 |
| Zakonska saobraznost | 120 meseci |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 5600 MHz |
| Kapacitet | 16GB |
| Tip memorije | DDR5 |
CORSAIR VENGEANCE 16GB 2x8GBkit DDR5 5600MHz XMP & EXPO CMK16GX5M2B5600Z40
- Brand: Corsair
- Model: 0840440423522
- Dostupnost: Na lageru
32.560,00 Din
-
28.310,00 Din
