CHIEFTEC ELP-500S 500W Element series napajanje
| Osnovne karakteristike | |
|---|---|
| +12V naponske grane | |
| Ostale naponske grane | |
| Fiksni priključci | |
| Hlađenje | |
| Fizičke karakteristike | |
| Reklamacioni period | |
| Tip | Active PFC |
| ATX standard | 12V v2.3 |
| Snaga | 500 W |
| Efikasnost | >85% |
| Faktor snage | >0.9 |
| Vrsta kablova | Fiksni |
| Sistemi zaštite | AFC (Automatic Fanspeed Control), OPP (Over Power (Load) Protection), OVP (Over Voltage Protection), SCP (Short-Circuit Protection), UVP (Under Voltage Protection) |
| 1 | 24A |
| 2 | 21A |
| Maksimalna kombinovana snaga | 408W |
| +5V | 19A |
| +3.3V | 22A |
| Maksimalna kombinovana snaga | 130W |
| ATX 24pin | 24(20+4)pin |
| ATX 4pin (PIV) | 1 |
| PCI Express 8pin | 1x 8(6+2)pin |
| SATA | 3 |
| Molex 4pin | 2 |
| Ostali priključci | 1x Floppy |
| Tip | Aktivno |
| Broj ventilatora | 1 |
| Dimenzije ventilatora | 120mm x 120mm |
| Dodatne funkcije | Tih ventilator |
| Format | ATX |
| Dimenzije | 150mm x 140mm x 87mm |
| Reklamacioni period | 36 meseci |
CHIEFTEC ELP-500S 500W Element series napajanje
- Brand: CHIEFTEC
- Model: 4710713230958
- Dostupnost: Na lageru
-
6.130,00 Din
