• BOSCH plavi alat Glodalica za pljosnate tiplove GFF18V-22, 0601620101
Snaga Glodalica za pljosnate tiplove
Karakteristike Napon akumulatora 18V
    Maks. dubina sečenja 22 mm
    Broj obrtaja u praznom hodu 11,000 min-1
    Prečnik otvora glodala 22,0 mm
    Prečnik glodala 105,0 mm
    Masa bez baterije 2,6 kg
Obim isporuke:
    Bosch GFF 18V-22
    Odvrtač za brusni kamen
    Ploča sa kopčom
    Vreća za prašinu
    Bočno glodalo, 105 x 22 mm, 8