• BOSCH plavi alat GGS 30 S brusilica ravna-čeona, 06012B5120
Tip brusilice brusilica ravna-čeona
Napajanje elektricno
Broj obrtaja u minuti 33.000 min-1
Ostale karakteristike
    Nominalna ulazna snaga 750 W
    Broj obrtaja u praznom hodu 7.000 - 33.000 min-1
    Prečnik isporučene stezne čaure 6 mm
    Max prečnik steznih čaura Do 8 mm
    Max prečnik alata za poliranje 45 mm
    Prečnik vrata vretena 43 mm
    Težina 1,5 kg
Obim isporuke:
    1x Bosch GGS 30 S brusilica ravna-čeona
    1x ključ
    1x stezna čaura 6 mm
Zakonska saobraznost 2 god.
Specifikacija
Broj obrtaja u minuti >11000rpm
Dimenzije <120mm