• BOSCH plavi alat Akumulatorski rotacioni udarni odvrtač GDX 18V-200+2x4.0Ah kofer 06019J2206
Tip Akumulatorski rotacioni udarni odvrtač
Napajanje Akumulatorski
Karakteristike Broj obrtaja u praznom hodu: 0-3,400 o/min
    Masa bez akumulatora: 1.2 kg
    Obrtni momenat, maks.: 200 Nm
    Broj udaraca: 0-4,200 min-1
    Držač alata:
        1/4'' šestostrani Uni
        1/2'' četvorostrani
    Obrtni momenat odvajanja, maks.: 350 Nm
    Dimenzije alata (širina): 61 mm
    Dimenzije alata (dužina): 147 mm
    Dimenzije alata (visina): 206 mm
    Napon akumulatora: 18,0 V
    Broj obrtaja u praznom hodu (1. brzina): 0-3,400 min-1
    Podela kategorije proizvoda: Akumulatorski rotacioni udarni odvrtač
    Prečnik zavrtnjeva
        Prečnik vijaka: M 6 – M 16
    Informacija o buci/vibraciji
Obim isporuke
    2 x akumulatora GBA 18V 4.0Ah
    Brzi punjač GAL 18V-40 Professional
    L-Case
Zakonska saobraznost 2 god.
Specifikacija
Napajanje Akumulatorsko
Tip Busilica
Napišite komentar
Note: HTML nije predviđen!
    Loš           Dobar
Captcha