Tip Laser za ukrštene linije
Karakteristike Boja laserske linije    Zelena
Temperatura skladištenja    -20 do +70 °C
Zaštita protiv prašine i prskanja vode    IP 65
Područje nivelisanja    ± 4 °
Radno područje sa prijemnikom    100 m
Radno područje bez prijemnika    30 m
Radno područje laserske linije    30 m
Laserska dioda laserske linije    500 – 540 nm, < 10 mW
Brend    Bosch
Vreme za samostalno nivelisanje, tip.    4 s
Navoj stativa    1/4", 5/8"
Tačnost    ± 0,3 mm/m
Projekcija    3 x 360° linija
Klasa lasera    2
Vrsta    Plavi Bosch (profesionalni) alat
Radna temperatura    -10 do +40 °C
Baterija    12 V Li-Ion baterija / 4 x 1.5 V LR6 (AA)
Prava potrošača    Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača
Obim isporuke    Laser za ukrštene linijeGBA 12 V 4.0 Ah akumulatorGAL 12V-40 Professional brzi punjačDK 20 Professional kopča za plafonLB 10 Professional univerzalni držačTorbicaPloča za ciljanje laseromL-BOXX 136 kofer