• BOSCH GWX 17-125 S Professional Ugaona brusilica, 06017D2300
Tip brusilice Ugaona brusilica
Napajanje Električno
Broj obrtaja u minuti 2800-11500 rpm
Ostale karakteristike Nominalna ulazna snaga: 1700 W
Napon: 230 V
Prečnik ploče: 125 mm
Navoj brusnog vretena: M14
Glavna drška: Bure
Provrt, Ø: 22.23 mm