BLACKVIEW Zeno 10 5G 8GB/128GB Shadow Black
| Ekran | Dijagonala ekrana: 11" Tip panela: FHD+ IPS Rezolucija: 1920 x 1200 Gustina ekrana: ~207 ppi Osvežavanje ekrana: 90Hz Osvetljenje: 400 cd/m² Odnos stranica: 16:10 |
| Procesor | Procesor: OctaCore (2x2.3 GHz Cortex-A76 & 6x 2.1 Cortex-A55) Čipset: Unisoc T8200 |
| Grafika | Mali-G57 MC2 |
| Memorija | RAM memorija: 8GB Interna memorija: 128GB Proširenje RAM-a: do 16GB Kapacitet memorijske kartice: do 2TB |
| Softver | Operativni sistem: Android 15, DokeOS_P 4.2 |
| Kamera | Prednja kamera: 13MP Zadnja kamera: 16MP |
| Povezivanje | Mreža: 2G, 3G, 4G LTE, 5G Wi-Fi 5 Bluetooth 5.0 Interfejs za punjenje: USB-C |
| Audio | 4 Box zvučnika |
| Ostalo | Navigacija: GPS, GLONASS, Beidou, Galileo Slot za kartice: Dual: 2 x SIM ili 1 x SIM + 1 x TF kartica Pribor: Tablet, punjač, kabl, slušalice, miš, Bluetooth tastatura, pasivna olovka, kaljeno zaštitno staklo, uputstvo za upotrebu |
| Baterija | Kapacitet baterije: 8800mAh Snaga punjenja: 18W brzo punjenje |
| Fizicke karakteristike | Dimenzije: 256.5 x 168 x 8.2 mm Masa: 517 g Boja: Crna |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
BLACKVIEW Zeno 10 5G 8GB/128GB Shadow Black
- Brand: BLACKVIEW
- Model: 6931548324973
- Dostupnost: Na lageru
25.610,00 Din
-
22.270,00 Din
