BLACKVIEW Tab 20 Kids 4GB/64GB Bubble Blue
| Ekran | Dijagonala ekrana: 10.1" Rezolucija: 800 x 1280 Tip panela: HD+ IPS Osvežavanje ekrana: 60Hz Osvetljenje: 350 cd/m² |
| Procesor | QuadCore UNISOC T310 |
| Memorija | RAM memorija: 4GB Tip RAM memorije: LPDDR4X Interna memorija: 64GB Tip interne memorije: eMMC 5.1 Proširenje RAM-a: do 8GB Kapacitet memorijske kartice: do 2TB |
| Softver | Operativni sistem: Android 15, DokeOS_P 4.1 |
| Kamera | Zadnja kamera: 8 MP Prednja kamera: 5 MP |
| Povezivanje | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac (2.4GHz i 5GHz) |
| Audio | Dual zvučnici sa Smart-K podrškom |
| Ostalo | Navigacija: GPS + GLONASS + Galileo |
| Baterija | Kapacitet baterije: 6600mAh Snaga punjenja: 10W |
| Fizicke karakteristike | Dimenzije: 241.5 x 160 x 9.4 mm Masa: 514.5 g Boja: Plava |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
BLACKVIEW Tab 20 Kids 4GB/64GB Bubble Blue
- Brand: BLACKVIEW
- Model: 6931548324737
- Dostupnost: Na lageru
12.700,00 Din
-
11.040,00 Din
