BLACKVIEW NEX 60 Intel Core 5-210H/16GB/M.2 512GB/Win11Pro
| Procesor | Intel® Core™ 5 Processor 210H |
| Opis procesora | Radni takt 2.2GHz Maks. turbo frekvencija 4.8 GHz Broj jezgara 8 Broj logickih jezgara (niti) 1 TDP 45W |
| Hladnjak | Intel fabricki |
| RAM memorija | 16GB DDR4, do 3200 MT/s; dual channel, do 64 GB proširenje |
| SSD | M.2 512 GB NVMe |
| Hard disk | podrzani diskovi M.2 2280/2242 (NVMe PCIe 4.0×4 / SATA 3.0), do 4 TB proširenje do 4 TB 2.5" SSD (opciono) |
| Grafička kartica | Integrisana Intel Graphics Xe G4 Podrška za ekran(e) Dva ekrana; 4K (4096 × 2304 @ 60Hz) |
| Mreza i BT | Wi-Fi Wi-Fi 6 Bluetooth 5.2 LAN 10/100/1000 Mbps |
| Ulaz/izlaz | 6× USB-A 2.0; 2× USB-A 3.0 (10 Gbps) 1× USB Type-C 2× 3.5 mm audio priključak 1× HDMI 2.0 (max 4096×2160@60Hz) 1× VGA (max 4096×2304@60Hz) 1× RJ45 LAN (1000 Mbps) 1× DC ulaz (220V) 1× dugme za paljenje |
| Dimenzije, tezina i boja | Boja Crna Dimenzije 298 × 225 × 95 mm, 6.37 L Težina 2641 grama |
| Operativni sistem | Windows 11 Professional |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | Intel UHD Graphics |
| HDD/SSD | SSD 512GB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Windows 11 Professional |
| Tip procesora | Intel Core i5 |
BLACKVIEW NEX 60 Intel Core 5-210H/16GB/M.2 512GB/Win11Pro
- Brand: BLACKVIEW
- Model: 6931548327363
- Dostupnost: Proizvod trenutno nije dostupan
-
64.440,00 Din
