BLACKVIEW BL7000 5G 8GB/256GB Black
| Operativni sistem | Android 15, DokeOS 4.1 |
| Procesor i grafika | Procesor: OctaCore (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) Čipset: Mediatek Dimensity 6300 (6 nm) Grafika: Arm Mali-G57 MC2 |
| Ekran | Dijagonala ekrana: 6.78” Rezolucija: 720 x 1604 Tip panela: IPS LCD Proizvođač panela: BOE Osvežavanje: 120 Hz Gustina piksela: ~396 ppi Odnos stranica: 20:9 Ugao gledanja: Pun ugao (H/V) Zaštitno staklo: Corning Gorilla Glass 5 |
| Dual sim | Da (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Ram memorija | Kapacitet memorije: 8GB Tip memorije: LPDDR4X |
| Interna memorija | Kapacitet memorije: 256GB Tip memorije: UFS 2.2 |
| Slot za memorijsku karticu | microSDXC do 2TB |
| Zadnja kamera | 50 MP glavna + 20 MP noćna kamera Senzori zadnje kamere: Samsung JN1 + IMX376 + GC6133 Blenda zadnje kamere: f/1.8 Blic: Da Video snimanje: 2K video |
| Prednja kamera | 32MP Senzor: GC32E1-WA1XA Blenda: f/2.2 |
| Ostale karakteristike | Navigacija: GPS / GLONASS / BeiDou / Galileo / QZSS Vibracioni motor: Ravni motor Senzori: G-senzor, P-senzor, L-senzor Žiroskop Magnetni senzor Kompas Otisak prsta RGB svetlo FM radio OTG Priključak za slušalice USB-C |
| Baterija | Kapacitet baterije: 7500 mAh Snaga punjenja: 33W |
| Boja | Crna |
| Mreža | 2G mreža 3G mreža 4G (LTE) 5G mreža |
| Spoljašnje karakteristike | Dimenzije: 182.2 x 86 x 14.5 mm Težina: 357 g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
BLACKVIEW BL7000 5G 8GB/256GB Black
- Brand: BLACKVIEW
- Model: 6931548319627
- Dostupnost: Na lageru
31.420,00 Din
-
27.320,00 Din

