BIOSTAR SVGA nVIDIA GTX1660 Super 6GB DDR6 192bit VN1666SF69
| Grafički procesor | NVIDIA GTX1660SUPER |
| Memorija | GDDR6 6GB |
| Priključci | DVI HDMI Display Port |
| Ostale karakteristike | Max. rezolucija Digital: 7680 X 4320 @60Hz 192-bit |
| Zakonska saobraznost | 2 godine |
| Specifikacija | |
| AMD® Radeon™ | - |
| DisplayPort | Da |
| DVI | Da |
| HDMI | Da |
| Količina memorije | 6GB |
| nVidia® GeForce® | - |
| Širina memorijske magistrale | 192bit |
| Tip memorije | GDDR6 |
| VGA D-sub | Ne |
BIOSTAR SVGA nVIDIA GTX1660 Super 6GB DDR6 192bit VN1666SF69
- Brand: BIOSTAR
- Model: 4712960684423
- Dostupnost: Na lageru
28.210,00 Din
-
24.530,00 Din
