BC GROUP PREDATOR 8 AMD Ryzen 7 8700F/32GB/M.2 1TB/RX9060XT 16GB
| Procesor | Klasa procesora AMD Ryzen 7 Model Ryzen 7 8700F |
| Opis procesora | Broj jezgara procesora 8 Radni takt procesora 4.1GHz Procesorsko ležište (socket) AMD AM5 |
| Hladnjak | UGD Y12-240-F RGB vazdusni hladnjak |
| Matična ploča | Model matične ploče ASUS PRIME B650M-R Čipset AMD B650 |
| RAM memorija | Memorija (RAM) 32GB Tip memorije DDR5 Radni takt memorije 5.600MHz |
| SSD | SSD 1TB Model SSD M.2 NVMe SNV3S/1000G NV3 SSD interfejs PCIe NVMe Format SSD M.2 |
| Hard disk | nema (ima mogucnost ugradnje) |
| Grafička kartica | Model grafičke karte PULSE RX 9060 XT GAMING OC 16GB Grafika AMD Radeon Grafički procesor RX 9060XT Količina memorije 16GB Tip memorije GDDR6 |
| Kućište/napajanje | Model kućišta UGD COOPER 37 Model napajanja UGD G650 Snaga napajanja 650W |
| Optički uređaj | nema (nema mogucnost ugradnje) |
| Operativni sistem | bez operativnog sistema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | AMD Radeon |
| HDD/SSD | SSD 1TB |
| Memorija | 32GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | AMD Ryzen 7 |
BC GROUP PREDATOR 8 AMD Ryzen 7 8700F/32GB/M.2 1TB/RX9060XT 16GB
- Brand: BC GROUP
- Model: 8606423859052
- Dostupnost: Proizvod trenutno nije dostupan
-
151.780,00 Din
