BC GROUP OFFICE Intel Pentium G6405/16GB/M.2 512GB/Win11Pro
| Procesor | Klasa procesora Intel Pentium Model Intel Pentium G6405 |
| Opis procesora | Broj jezgara procesora 2 Radni takt procesora 4.1GHz Procesorsko ležište (socket) Intel 1200 |
| Hladnjak | Intel fabricki |
| Matična ploča | Model matične ploče ASRock H510M-H2/M.2 SE Čipset Intel H510 Video izlazi 2 x HDMI |
| RAM memorija | Memorija (RAM) 16GB Tip memorije DDR4 Radni takt memorije 3.200MHz Model KF432C16BB1/16 Fury Beast |
| SSD | SSD 512GB SSD interfejs PCIe NVMe |
| Hard disk | nema (ima mogucnost ugradnje) |
| Grafička kartica | Model grafičke karte Intel® Processor with UHD Graphic Grafika Intel UHD Graphics 610 Tip memorije Deljena |
| Kućište/napajanje | Model kućišta OZON O3-B1000 Snaga napajanja 500W |
| Optički uređaj | nema (nema mogucnost ugradnje) |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Professional Edicija 64bit |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | Intel UHD Graphics |
| HDD/SSD | SSD 512GB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Windows 11 Professional |
| Tip procesora | Intel Pentium |
BC GROUP OFFICE Intel Pentium G6405/16GB/M.2 512GB/Win11Pro
- Brand: BC GROUP
- Model: 8606423859021
- Dostupnost: Na lageru
63.460,00 Din
-
55.180,00 Din
