BC GROUP OFFICE AMD Ryzen 7 5700G/16GB/M.2 512GB
| Procesor | Klasa procesora : AMD Ryzen 7 Model: Ryzen 7 5700G |
| Opis procesora | Broj jezgara procesora: 8 Broj logičkih jezgara (niti): 16 Radni takt procesora: 3.8GHz Procesorsko ležište (socket): AMD AM4 |
| Hladnjak | AMD fabricki |
| Matična ploča | ASUS PRIME A520M-K |
| RAM memorija | Memorija (RAM): 16GB Tip memorije: DDR4 Radni takt memorije: 3.200MHz |
| SSD | 512GB PCIe NVMe |
| Hard disk | nema (ima mogućnost ugradnje) |
| Grafička kartica | Model grafičke karte: AMD® Processors with Radeon™ Graphics Grafika: AMD Radeon Grafički procesor: RX Vega 11 Graphics Tip memorije: Deljena |
| Kućište/napajanje | Model kućišta:OZON O3-B1001 Snaga napajanja: 500W |
| Optički uređaj | nema (nema mogucnost ugradnje) |
| Operativni sistem | bez operativnog sistema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
BC GROUP OFFICE AMD Ryzen 7 5700G/16GB/M.2 512GB
- Brand: BC GROUP
- Model: 8606423858604
- Dostupnost: Na lageru
66.540,00 Din
-
57.860,00 Din
