BC GROUP OFFICE AMD Ryzen 3 3200G/8GB/M.2 256GB v6
| Procesor | Klasa procesora AMD Ryzen 3 Model Ryzen 3 3200G |
| Opis procesora | Broj jezgara procesora 4 Radni takt procesora 3.6GHz Procesorsko ležište (socket) AMD AM4 |
| Hladnjak | AMD fabricki |
| Matična ploča | Model matične ploče ASUS PRIME A520M-K Čipset AMD A520 Video izlazi 1x HDMI, 1x VGA |
| RAM memorija | Memorija (RAM) 8GB Tip memorije DDR4 Radni takt memorije 3.200MHz Model KVR32N22S6/8 |
| SSD | SSD 256GB SSD interfejs PCIe NVMe |
| Hard disk | nema (ima mogucnsot ugradnje) |
| Grafička kartica | Model grafičke karte AMD® Processors with Radeon™ Graphics Grafika AMD Radeon Grafički procesor RX Vega Graphics Tip memorije Deljena |
| Kućište/napajanje | Model kućišta OZON O3-B1000 Snaga napajanja 500W |
| Optički uređaj | nema (nema mogucnsot ugradnje) |
| Operativni sistem | bez operativnog sistema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | integrisana AMD Radeon |
| HDD/SSD | SSD 256GB |
| Memorija | 8GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | AMD Ryzen 3 |
BC GROUP OFFICE AMD Ryzen 3 3200G/8GB/M.2 256GB v6
- Brand: BC GROUP
- Model: 8606523859471
- Dostupnost: Na lageru
34.030,00 Din
-
29.590,00 Din
