BC COMP Ryzen 9 PRO 3900/16GB/M.2 1TB/RX 7600 8GB/650W
| Procesor | AMD Ryzen 9 PRO 3900 |
| Opis procesora | 12C/24T, 4.30GHz |
| Hladnjak | Raidmax AC1204K 120mm/4x Heatpipe/170W TDP |
| Matična ploča | AM4 AsRock B450M-HDV R4.0 90-MXB9N0-A0UAYZ |
| RAM memorija | DIMM DDR4 16GB 3200MHz |
| SSD | M.2 NVMe Kingston NV3 1TB, Gen.4 SNV3S/1000G |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | VGA XFX Radeon RX 7600 Speedster 8GB SWFT210 Core Edition, RX-76PSWFTFY |
| Kućište/napajanje | Kućište Raidmax Vector 159 ARGB 650W, Crno |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | AMD Radeon |
| HDD/SSD | SSD 1TB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | AMD Ryzen 9 |
BC COMP Ryzen 9 PRO 3900/16GB/M.2 1TB/RX 7600 8GB/650W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026120300002
- Dostupnost: Na lageru
109.490,00 Din
-
95.210,00 Din
