BC COMP Ryzen 7 5700/16GB/M.2 1TB/RX 9060 8GB/650W
| Procesor | AM4 AMD Ryzen 7 5700 |
| Opis procesora | 8C/16T, 3.70-4.60GHz |
| Hladnjak | Raidmax AC1204K 120mm/4x Heatpipe/170W TDP |
| Matična ploča | AM4 ASRock A520M-HDV 90-MXBE50-A0UAYZ |
| RAM memorija | RAM DIMM DDR4 16GB 3200MHz |
| SSD | SSD M.2 NVMe 1TB |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | SVGA XFX Radeon RX 9060 8GB DDR6 OC Gaming Edition, RX-96SWFT8BC |
| Kućište/napajanje | Kućište Raidmax Vector 159 ARGB 650W, Crno Napajanje 650W Raidmax RX-650XT(B) Black/120mmTC Fan |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | AMD Radeon |
| HDD/SSD | SSD 1TB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | AMD Ryzen 7 |
BC COMP Ryzen 7 5700/16GB/M.2 1TB/RX 9060 8GB/650W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026120300001
- Dostupnost: Na lageru
122.070,00 Din
-
106.150,00 Din
