BC COMP Ryzen 5 5500/16GB/M.2 1TB/RX 7600 8GB/650W/White
| Procesor | AMD Ryzen 5 5500 |
| Opis procesora | 6C/12T, 3.60-4.20GHz |
| Hladnjak | Fabricki (Box) |
| Matična ploča | AM4 AsRock B450M-HDV R4.0 90-MXB9N0-A0UAYZ |
| RAM memorija | DIMM DDR4 16GB 3200MHz |
| SSD | SSD M.2 NVMe 1TB |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | SVGA XFX Radeon RX 7600 Speedster 8GB SWFT210 Core Edition, RX-76PSWFTFY |
| Kućište/napajanje | Napajanju 650W Raidmax RX-650XT(B) Black/120mmTC Fan/SI Kućište Raidmax Vector 159 ARGB 4x 120mm 650W, Belo |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | AMD Radeon |
| HDD/SSD | SSD 1TB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | AMD Ryzen 5 |
BC COMP Ryzen 5 5500/16GB/M.2 1TB/RX 7600 8GB/650W/White
- Brand: BC COMP
- Model: 2025241100005
- Dostupnost: Na lageru
98.740,00 Din
-
85.860,00 Din
