BC COMP Ryzen 5 4600GE/16GB/M.2 51GB/500W
| Procesor | AMD Ryzen 5 4600GE |
| Opis procesora | 6C/12T, 4.20GHz |
| Hladnjak | Fabricki (Box) |
| Matična ploča | AM4 ASRock A520M-HDV 90-MXBE50-A0UAYZ ili MB AM4 AsRock B450M-HDV R4.0 90-MXB9N0-A0UAYZ |
| RAM memorija | RAM DDR4 16GB |
| SSD | SSD M.2 NVMe 512GB |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | Tip grafičke karte: Integrisana Grafička karta (opis) AMD Radeon grafika |
| Kućište/napajanje | Stars Solutions K02/K01 500W |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
BC COMP Ryzen 5 4600GE/16GB/M.2 51GB/500W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026030200005
- Dostupnost: Na lageru
50.550,00 Din
-
43.960,00 Din

