BC COMP Ryzen 5 4500/16GB/M.2 512GB/RX 7600 8GB/650W
| Procesor | AMD Ryzen 5 4500 |
| Opis procesora | 6C/12T, 3,60-4,10GHz |
| Hladnjak | Fabricki (Box) |
| Matična ploča | AM4 ASRock A520M-HDV 90-MXBE50-A0UAYZ |
| RAM memorija | RAM DIMM DDR4 16GB 3200MHz |
| SSD | SSD M.2 NVMe 512GB |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | SVGA XFX Radeon RX 7600 Speedster 8GB SWFT210 Core Edition, RX-76PSWFTFY |
| Kućište/napajanje | Raidmax Vector 100 Black 4 x RGB fan/Window/650W |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | AMD Radeon |
| HDD/SSD | SSD 512GB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | AMD Ryzen 5 |
BC COMP Ryzen 5 4500/16GB/M.2 512GB/RX 7600 8GB/650W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026310300004
- Dostupnost: Na lageru
91.800,00 Din
-
79.830,00 Din
