BC COMP Ryzen 5 3400G/16GB/M.2 500GB/500W
| Procesor | AM4 AMD Ryzen 5 3400G |
| Opis procesora | 4C/8T, 3.70-4.20GHz |
| Hladnjak | Fabricki (stock) |
| Matična ploča | AM4 ASRock A520M-HDV 90-MXBE50-A0UAYZ |
| RAM memorija | DDR4 16GB 3200MHz |
| SSD | M.2 NVMe Kingston NV3 500GB, Gen.4 SNV3S/500G |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | AMD Radeon Vega 11 |
| Kućište/napajanje | Stars Solutions 500W |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | AMD Radeon |
| HDD/SSD | SSD 500GB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | AMD Ryzen 5 |
BC COMP Ryzen 5 3400G/16GB/M.2 500GB/500W
- Brand: BC COMP
- Model: 20262003000035
- Dostupnost: Na lageru
50.550,00 Din
-
43.960,00 Din
