BC COMP INTEL Core i9 14900K/Z790/WiFi/64GB/M.2 2TB/RTX 5080 16GB/850W
| Procesor | INTEL Core-i9 14900K |
| Opis procesora | Radni takt 2.4GHz Turbo frekvencija 6.0GHz Broj jezgara 24 Broj logickih jezgara 32 |
| Hladnjak | DeepCool LE360 V2 ARGB Crno vodeno hladjenje R-LE360-BKAMMC-G-2 |
| Matična ploča | ASRock Z790 PG LIGHTNING 90-MXBKA0-A0UAYZ |
| RAM memorija | 64GB DDR5 5600MHz 2x32GB Crucial CT32G56C46U5 |
| SSD | M.2 NVMe 2TB Samsung 990 EVO Plus 7150/6300MB/s MZ-V9S2T0BW |
| WiFi | Mrežna kartica PCIE TP-Link Archer T2E wireless 600Mb/s dual band |
| Grafička kartica | Gainward RTX 5080 Phoenix GS 16GB GDDR7 256bit, NE75080S19T2-GB2031X |
| Kućište/napajanje | Kuciste Chieftec APEX TG ARGB Crni, EATX, GA-01B-TG-OP Napajanje 850W Chieftec VEGA 80+ Gold, GEN5 PPG-850-S |
| Optički uređaj | nema (nema mogucnost ugradnje) |
| Operativni sistem | bez opertaivnog sistema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
BC COMP INTEL Core i9 14900K/Z790/WiFi/64GB/M.2 2TB/RTX 5080 16GB/850W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026040500001
- Dostupnost: Na lageru
516.970,00 Din
-
449.540,00 Din

