BC COMP INTEL Core i5-12400/16GB/M.2 512GB/Win11Pro v1
| Procesor | INTEL Core i5-12400 |
| Opis procesora | Broj jezgara: 6 Threads: 12 Radna frekvencija: 2.5GHz Turbo frekvencija: 4.4GHz |
| Hladnjak | Intel fabricki |
| Matična ploča | ASRock H610M-H2/M.2 D4 |
| RAM memorija | 16GB DDR4 16GB 3200MHz |
| SSD | M.2 NVMe 512GB |
| Hard disk | nema (ima mogućnost ugradnje) |
| Grafička kartica | Integrisana Intel UHD grafika 730 |
| Kućište/napajanje | Stars Solutions K01 500W USB2.0 x2 |
| Optički uređaj | nema (ima mogućnost ugradnje) |
| Operativni sistem | Microsoft Windows 11 Pro 64bit DVD OEM eng. FQC-10528 |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
BC COMP INTEL Core i5-12400/16GB/M.2 512GB/Win11Pro v1
- Brand: BC COMP
- Model: 2026030300009
- Dostupnost: Na lageru
85.920,00 Din
-
74.710,00 Din

