BC COMP I9-14900K/32GB/M.2 1TB/700W
| Procesor | INTEL i9 14900K |
| Opis procesora | 8C+16c/32T, 3.20-6.00GHz |
| Hladnjak | Raidmax INFINITA 240 ARGB Black, LS240BK |
| Matična ploča | s1700 ASUS PRIME H610M-A D4-CSM |
| RAM memorija | DDR4 2x16GB 3200MHz Crucial CT16G4DFRA32A |
| SSD | NVMe Kingston NV3 1TB, Gen.4 SNV3S/1000G |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | Integrisana: Intel® UHD |
| Kućište/napajanje | Chieftec Vista ARGB TG, Crno GT-01B-OP Napajanje 700W Chieftec APB-700B8 |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
BC COMP I9-14900K/32GB/M.2 1TB/700W
- Brand: BC COMP
- Model: 2025030200011
- Dostupnost: Na lageru
174.250,00 Din
-
151.520,00 Din

