BC COMP I5-14400/16GB/M.2 512GB/TM/600W
| Procesor | INTEL Core i5-14400 |
| Opis procesora | 10-Core 2.5GHz (4.70GHz) |
| Hladnjak | Fabricki (Box) |
| Matična ploča | ASRock H610M-H2/M.2 D5 |
| RAM memorija | RAM DDR5 16GB 5600MHz |
| SSD | SSD M.2 NVMe 512GB |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 630 |
| Kućište/napajanje | Stars Solutions K02 600W |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | Intel UHD Graphics |
| HDD/SSD | SSD 512GB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | Intel Core i5 |
BC COMP I5-14400/16GB/M.2 512GB/TM/600W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026270300001
- Dostupnost: Na lageru
80.020,00 Din
-
69.580,00 Din
