BC COMP I5-13400F/16GB/M.2 512GB/GT 710 4GB/600W
| Procesor | Core i5-13400F |
| Opis procesora | 10-cores 2.5GHz |
| Hladnjak | Fabricki (Box) |
| Matična ploča | ASRock H610M-H2/M.2 D4 |
| RAM memorija | RAM DDR4 16GB 3200MHz |
| SSD | SSD M.2 NVMe 512GB |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | SVGA AFOX Radeon GT 710 4GB DDR3 |
| Kućište/napajanje | Stars Solutions 600W |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | GeForce nVidia |
| HDD/SSD | SSD 512GB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | Intel Core i5 |
BC COMP I5-13400F/16GB/M.2 512GB/GT 710 4GB/600W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026040300002
- Dostupnost: Na lageru
71.170,00 Din
-
61.890,00 Din
