BC COMP I5-12400F/16GB/M.2 512GB/GT 710 4GB/600W
| Procesor | INTEL Core i5-12400F |
| Opis procesora | 6C/12T, 2.50-4.40GHz |
| Hladnjak | Fabricki (stock) |
| Matična ploča | s1700 ASRock H610M-H2/M.2 D4 |
| RAM memorija | RAM DDR4 16GB 3200MHz |
| SSD | M.2 512GB SSD |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | SVGA AFOX GT 710 4GB DDR3 |
| Kućište/napajanje | Kućište Stars Solutions K02 600W USB 3.0 x2 |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | GeForce nVidia |
| HDD/SSD | SSD 512GB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | Intel Core i5 |
BC COMP I5-12400F/16GB/M.2 512GB/GT 710 4GB/600W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026040300005
- Dostupnost: Na lageru
68.230,00 Din
-
59.330,00 Din
