BC COMP I5-12400F/16GB/M.2 1TB/RX 7600 8GB/650W
| Procesor | Core i5-12400F |
| Opis procesora | 6C/12T, 2.50-4.40GHz |
| Hladnjak | Fabricki (stock) |
| Matična ploča | s1700 ASRock H610M-H2/M.2 D4 |
| RAM memorija | RAM DDR4 16GB 3200MHz |
| SSD | SSD M.2 NVMe Kingston NV3 1TB, Gen.4 SNV3S/1000G |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | SVGA XFX Radeon RX 7600 Speedster 8GB SWFT210 Core Edition, RX-76PSWFTFY |
| Kućište/napajanje | Napajanje: 650W Raidmax RX-650XT(B) Black/120mmTC Fan/SI Kuciste: Raidmax Vector 216 Black 4 x RGB fan/Window/650W |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | AMD Radeon |
| HDD/SSD | SSD 1TB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | Intel Core i5 |
BC COMP I5-12400F/16GB/M.2 1TB/RX 7600 8GB/650W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026310300003
- Dostupnost: Na lageru
112.440,00 Din
-
97.770,00 Din
