BC COMP I5-12400/8GB/M.2 512GB/SC02 200W
| Procesor | Core i5-12400 |
| Opis procesora | 6-Core 2.50GHz (4.40GHz) |
| Hladnjak | Fabrikci (Box) |
| Matična ploča | IGABYTE H610M K DDR4 rev.1.x |
| RAM memorija | RAM DDR4 8GB 3200MHz |
| SSD | SSD M.2 NVMe 512GB |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 630 |
| Kućište/napajanje | Stars Solutions SC02 200W |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | Intel HD Graphics |
| HDD/SSD | SSD 512GB |
| Memorija | 8GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | Intel Core i5 |
BC COMP I5-12400/8GB/M.2 512GB/SC02 200W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026260200003
- Dostupnost: Na lageru
56.480,00 Din
-
49.110,00 Din
