BC COMP I5-12400/16GB/M.2 512GB/500W
| Procesor | INTEL Core i5-12400 |
| Opis procesora | 6-Core 2.50GHz |
| Hladnjak | BOX |
| Matična ploča | ASRock H610M-H2/M.2 D4 |
| RAM memorija | RAM DDR4 16GB 3200MHz |
| SSD | 512GB |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 630 |
| Kućište/napajanje | Stars Solutions K01 500W USB2.0 x2 |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | Intel HD Graphics |
| HDD/SSD | SSD 512GB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | Intel Core i5 |
BC COMP I5-12400/16GB/M.2 512GB/500W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026230200001
- Dostupnost: Na lageru
68.230,00 Din
-
59.330,00 Din
