BC COMP I5-10400F/16GB/M.2 512GB/RTX 5050 8GB/650W
| Procesor | Core i5-10400F |
| Opis procesora | 6C/12T, 2.90-4.30GHz |
| Hladnjak | Fabricki (Box) |
| Matična ploča | ASRock H510M-HDV/M.2 SE |
| RAM memorija | RAM DDR4 16GB 3200MHz |
| SSD | SSD 512GB NVMe |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | SVGA Zotac RTX 5050 Solo 8GB, ZT-B50500G-10L |
| Kućište/napajanje | Raidmax Vector 159 ARGB 4x 120mm 650W, Belo |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | GeForce nVidia |
| HDD/SSD | SSD 512GB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | Intel Core i5 |
BC COMP I5-10400F/16GB/M.2 512GB/RTX 5050 8GB/650W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026230300001
- Dostupnost: Na lageru
93.280,00 Din
-
81.110,00 Din
