BC COMP I3-10100F/16GB/M.2 512GB/R5 230 2GB/500W
| Procesor | Core i3-10100F |
| Opis procesora | 3.6GHz (4.3GHz) |
| Hladnjak | Fabricki (Box) |
| Matična ploča | ASRock H510M-HDV/M.2 SE |
| RAM memorija | DDR4 16GB 3200MHz |
| SSD | SSD M.2 NVMe 512GB |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | AFOX Radeon R5 230 2GD DDR3 LP/DVI/HDMI/VGA, AFR5230-2048D3L5 |
| Kućište/napajanje | Stars Solutions K01 500W |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
BC COMP I3-10100F/16GB/M.2 512GB/R5 230 2GB/500W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026050200009
- Dostupnost: Na lageru
52.040,00 Din
-
45.250,00 Din

