BC COMP DSCL i3-12100/16GB/M.2 512GB/Win11Pro
| Procesor | INTEL Core i3-12100 |
| Opis procesora | 4-Core 3.30GHz (4.30GHz) |
| Hladnjak | Fabricki (Box) |
| Matična ploča | s1700 ASRock H610M-H2/M.2 D4 |
| RAM memorija | RAM DDR4 16GB 3200MHz |
| SSD | SSD M.2 512GB |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | Intel® UHD Graphics 630 |
| Kućište/napajanje | Stars Solutions K01 500W USB2.0 x2 |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Software Microsoft Windows 11 Pro 64bit DVD OEM eng. FQC-10528 |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
BC COMP DSCL i3-12100/16GB/M.2 512GB/Win11Pro
- Brand: BC COMP
- Model: 2026030300006
- Dostupnost: Na lageru
80.020,00 Din
-
69.580,00 Din

