BC COMP Athlon 3000G/8GB/256GB/500W
| Procesor | AMD Athlon 3000G |
| Opis procesora | 2C/4T 3.5GHz, 5MB |
| Hladnjak | Fabricki (Box) |
| Matična ploča | AsRock B450M-HDV R4.0 90-MXB9N0-A0UAYZ ili MB AMD AM4 Gigabyte A520M K V2 |
| RAM memorija | RAM DDR4 8GB |
| SSD | 256GB NVMe |
| Hard disk | Nema |
| Grafička kartica | AMD Radeon grafika Integrisana |
| Kućište/napajanje | Stars Solutions 500W |
| Optički uređaj | Nema |
| Operativni sistem | Nema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | Integrisana |
| HDD/SSD | SSD 256GB |
| Memorija | 8GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Bez operativnog sistema |
| Tip procesora | AMD Athlon |
BC COMP Athlon 3000G/8GB/256GB/500W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026040200002
- Dostupnost: Na lageru
29.820,00 Din
-
25.930,00 Din
