BC COMP AMD Ryzen 9 9900X/64GB/M.2 2TB/RTX 5080 16GB/850W
| Procesor | AMD Ryzen 9 9900X |
| Opis procesora | Radni takt: 4.4GHz Turbo frekvencija: 5.5GHz Broj jezgara procesora: 12 Broj logičkih jezgara (niti): 24 |
| Hladnjak | Arctic Liquid Freezer III Pro 360 Crni, ACFRE00180A |
| Matična ploča | ASRock B650 PG LIGHTNING 90-MXBK20-A0UAYZ |
| RAM memorija | RAM DIMM DDR5 2x 32GB Crucial 5600MHz CL46 CT32G56C46U5 |
| SSD | M.2 NVMe 2TB Samsung 990 EVO Plus 7150/6300MB/s MZ-V9S2T0BW |
| Hard disk | nema (ima mogucnost ugradnje) |
| Grafička kartica | Gainward RTX 5080 Phoenix 16GB GDDR7 256bit NE75080019T2-GB2031X |
| Kućište/napajanje | Kuciste Fracta lDesign Epoch XL Black TG Light tint FD-C-EPO1X-02 Napajanje Fractal Design Ion Gold 850W EU FD-P-IA2G-850-EU |
| Optički uređaj | nema (nema mogucnost ugradnje) |
| Operativni sistem | bez operativnog sistema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
BC COMP AMD Ryzen 9 9900X/64GB/M.2 2TB/RTX 5080 16GB/850W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026270300003
- Dostupnost: Na lageru
518.420,00 Din
-
450.800,00 Din

