BC COMP AMD Ryzen 9 7900X/32GB/M.2 2TB/RX 9070 XT 16GB/850W v1
| Procesor | AMD Ryzen 9 7900X |
| Opis procesora | Radni takt 4.7GHz Turbo frekvencija 5.6GHz Broj jezgara procesora 12 Broj logičkih jezgara (niti) 24 |
| Hladnjak | Corsair NAUTILUS 360 RS ARGB Liquid crno vodeno hladjenje CW-9060093-WW |
| Matična ploča | ASUS PRIME B650-PLUS-CSM |
| RAM memorija | 32GB 2 x Corsair Vengeance DDR5 16GB (2x8GB) 6000MHz CL36 CMK16GX5M2E6000Z36 |
| SSD | 2TB M.2 NVMe Corsair MP700 ELITE Gen5x4 8500MB/10000MBs CSSD-F2000GBMP700EHS |
| Hard disk | nema (ima mogucnost ugradnje) |
| Grafička kartica | Sapphire Radeon RX 9070 XT NITRO+ OC 16GB 2x HDMI/2x DP/11348-01-20G |
| Kućište/napajanje | Corsair 4500X FRAME RS-R ARGB Panoramic Glass, CC-9011314-WW 850W |
| Optički uređaj | nema (nema mogucnost ugradnje) |
| Operativni sistem | bez operativnog sistema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
BC COMP AMD Ryzen 9 7900X/32GB/M.2 2TB/RX 9070 XT 16GB/850W v1
- Brand: BC COMP
- Model: 2026150500002
- Dostupnost: Na lageru
377.560,00 Din
-
328.310,00 Din

