BC COMP AMD Ryzen 5 5600/16GB/M.2 1TB/RTX5060 8GB/650W
| Procesor | AMD Ryzen 5 5600 |
| Opis procesora | Radna frekvencija 3.5 GHz |
| Hladnjak | AMD fabricki |
| Matična ploča | AsRock B450M-HDV R4.0 90-MXB9N0-A0UAYZ |
| RAM memorija | 16GB DDR4 3200MHz |
| SSD | 1TB M.2 NVMe Kingston NV3 Gen.4 SNV3S/1000G |
| Hard disk | nema (ima mogucnost ugradnje) |
| Grafička kartica | Zotac RTX 5060 Twin Edge 8GB GDDR7 ZT-B50600E-10M |
| Kućište/napajanje | Kućište Raidmax Vector 159 ARGB 650W, Crno Napajanje 650W Raidmax RX-650XT(B) Black/120mmTC Fan |
| Optički uređaj | nema (nema mogucnost ugradnje) |
| Operativni sistem | bez operativnog sistema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| nema (ima mogucnost ugradnje) |
BC COMP AMD Ryzen 5 5600/16GB/M.2 1TB/RTX5060 8GB/650W
- Brand: BC COMP
- Model: 2026040500002
- Dostupnost: Na lageru
126.360,00 Din
-
109.880,00 Din

