BC COMP AMD Ryzen 5 3400G/16GB/512GB/500W // Win11Pro
| Procesor | Klasa procesora: AMD Ryzen 5 Model: Ryzen 5 3400G |
| Opis procesora | Broj jezgara procesora: 4 Broj logičkih jezgara (niti): 8 Radni takt procesora: 3.7GHz (4.2GHz) |
| Hladnjak | Fabrički AMD |
| Matična ploča | B450M |
| RAM memorija | 16GB DDR4 3200MHz KingFast |
| SSD | 512GB 2.5" |
| Hard disk | nema (ima mogućnost ugradnje) |
| Grafička kartica | Integrisana AMD Radeon Vega 11 |
| Kućište/napajanje | Midi kuciste 500W |
| Optički uređaj | nema (ima mogućnost ugradnje) |
| Operativni sistem | Windows 11 Professional |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Graficka Karta | AMD Radeon |
| HDD/SSD | SSD 512GB |
| Memorija | 16GB |
| Namena | office |
| Operativni Sistem | Windows 11 Professional |
| Tip procesora | AMD Ryzen 5 |
BC COMP AMD Ryzen 5 3400G/16GB/512GB/500W // Win11Pro
- Brand: BC COMP
- Model: 20221101000033
- Dostupnost: Proizvod trenutno nije dostupan
-
46.170,00 Din
