ASUS VY229Q IPS FHD 75Hz
| Ekran | Dijagonala 21.45 Tip panela IPS Pozadinsko osvetljenje Rezolucija 1920x1080 Odnos stranica 16:9 Vreme odziva 1 ms Osvežavanje 75Hz Osvetljenje 250 cd/m2 Kontrast 1000 Ugao vidljivosti horizontalno 178 Ugao vidljivosti vertikalno 178 |
| Priključci / Slotovi | HDMI x 1 DisplayPort x 1 3.5mm Audio Jack x 1 |
| Fizičke karakteristike | Ugradjeni zvucnici Vesa 100x100mm Tilt |
| Zakonska saobraznost | 3 godine |
| Specifikacija | |
| Dijagonala | 21.5'' / 54.6 cm |
| DisplayPort | Da |
| DVI | Ne |
| HDMI | Da |
| Klasa energetske efikasnosti | D |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Odziv | 1ms |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Rezolucija | 1.920 x 1.080 |
| Tip ekrana | IPS |
| Touchscreen | Ne |
| USB | Ne |
| VGA | Ne |
| Zvucnici | Da |
