APACER DIMM DDR4 8GB 3200MHz AU08GGB32CSYBGH bulk
| Tip | DIMM DDR4 |
| Kapacitet | 8GB |
| Brzina | 3200MHz |
| Voltaža | 1.2V |
| Latencija | CL22 22-22-52 |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Brzina memorije | 3200 MHz |
| Kapacitet | 8GB |
| Tip memorije | DDR4 |
APACER DIMM DDR4 8GB 3200MHz AU08GGB32CSYBGH bulk
- Brand: APACER
- Model: 5090320262153
- Dostupnost: Na lageru
-
8.650,00 Din
