AFOX Radeon RX580 8GB GDDR5256 bit AFRX580-8192D5H3-V3
| Grafički procesor | Grafički procesor: Radeon RX 580 Frekvencija procesora: 1284 MHz |
| Memorija | Količina memorije: 8GB Magistrala memorije: 256bit Tip memorije: GDDR5 |
| Priključci | Broj DisplayPortova: 2 Broj HDMI portova: 1 |
| Ostale karakteristike | Slot: PCI-Express 3.0 Maksimalna rezolucija: 3840 x 2160 Vrsta hlađenja: Altivno Broj ventilatora: 2 HDCP: Da |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
| Specifikacija | |
| AMD® Radeon™ | RX 580 |
| DisplayPort | 2x DisplayPort |
| DVI | Ne |
| HDMI | 1x HDMI |
| Intel® Arc | - |
| Količina memorije | 8GB |
| nVidia® GeForce® | - |
| Širina memorijske magistrale | 256bit |
| Tip memorije | GDDR5 |
| VGA D-sub | Ne |
AFOX Radeon RX580 8GB GDDR5256 bit AFRX580-8192D5H3-V3
- Brand: AFOX
- Model: 4897033786812
- Dostupnost: Na lageru
21.860,00 Din
-
19.010,00 Din
