ACER ED270U S3 QHD VA 180Hz Curved
| Ekran | Veličina ekrana 27 inča Rezolucija 2.560 x 1.440 Tip ekrana Zakrivljen Tip panela VA Pozadinsko osvetljenje LED Odnos stranica 16:9 Nativni kontrast 5.000:1 Dinamički kontrast 100.000.000:1 Osvetljenje 250 nita Odziv 1ms Vertikalno osvežavanje 180Hz Tip adaptivne sinhronizacije AMD FreeSync Uglovi gledanja 178 stepeni horizontalni, 178 stepeni vertikalni |
| Priključci / Slotovi | DisplayPort 1.2 x 1 HDMI x 2 Audio izlaz 3.5mm x 1 |
| Fizičke karakteristike | Tilt Vesa 75x75mm Zvučnici Ugrađeni Snaga zvučnika 2W |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
| Specifikacija | |
| Dijagonala | 27˝ / 69 cm |
| DisplayPort | Da |
| DVI | Ne |
| HDMI | Da |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Odnos stranica | 16:9 |
| Odziv | 1ms |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Rezolucija | 2.560 x 1.440 |
| Tip ekrana | IPS |
| Touchscreen | Ne |
| USB | Ne |
| VGA | Ne |
| Zvucnici | Da |
ACER ED270U S3 QHD VA 180Hz Curved
- Brand: ACER
- Model: 4711121917981
- Dostupnost: Na lageru
25.750,00 Din
-
22.390,00 Din
