ZEUS MPI12 Intel Core i5-1235U/DDR4 16GB/M.2 256GB/LAN/Dual WiFi/BT/HDMI/DP/USB C v1
| Procesor | Intel Core i5-1235U |
| Opis procesora | Radni takt 3.3GHz Turbo frekvencija do 4.4 GHz Broj jezgara 10 jezgara (2P + 8E) Bloj logickih jezgara 12 niti Kes memorija 12 MB Intel® Smart Cache |
| Matična ploča | soket 1744 |
| RAM memorija | DDR4 16GB2x DDR4 – 3200 MHz SO-DIMM, maksimalno 64 GB (memorija nije uključena) |
| SSD | M.2 256GB1x M.2 (SATA III ili NVMe PCIe) 2280 SSD (nije uključeno) |
| Hard disk | 1x 2.5” SATA III SSD/HDD |
| Grafička kartica | Integrisana (i5-1235U – Intel® Iris® Xe (pogodna), maks. frekvencija 1.2 GHz) |
| Mreza i BT | Bežična mreža M.2 slot podržava WiFi5 / WiFi6, dual band Bluetooth Bluetooth 4.2 integrisan u WiFi modul; opcionalno Bluetooth 5.1 |
| Konektori | USB portovi 2x USB 3.2 (Gen 2),4x USB 2.0 HDMI izlazi 2x HDMI 2.0 (4K pri 60 Hz) DisplayPort (DP) 1x DP 1.4 (4K pri 60 Hz) USB Type-C 1x Type-C (puna funkcionalnost: video izlaz / napajanje / USB) LAN (mreža) 2x RJ45 priključka, podrška za 2.5G Audio 1x 3.5 mm audio priključak (kombinovani mikrofon/zvučnik) |
| Kućište/napajanje | Napajanje 19V 3.42A / 65W (5.5mm x 2.5mm konektor za napajanje) |
| Operativni sistem | bez operativnog sistema |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
ZEUS MPI12 Intel Core i5-1235U/DDR4 16GB/M.2 256GB/LAN/Dual WiFi/BT/HDMI/DP/USB C v1
- Brand: ZEUS
- Model: 3333333333484
- Dostupnost: Na lageru
59.660,00 Din
-
51.880,00 Din
