ZEUS Intel Core i3-12100/DDR4 16GB/M.2 500GB/500W
| Procesor | Intel Core i3-12100 |
| Opis procesora | Radni takt Osnovni radni takt 3.3GHz Turbo frekvencija 4.3GHz Broj jezgara Jezgara 4 Logickih jezgara 8 |
| Hladnjak | Gamdias Boreas E1-210 Mono TDP 150W |
| Matična ploča | Gigabyte H610M K DDR4 |
| RAM memorija | DDR4 16GB 3200MHz AData XPG AX4U320016G16A-SBKD35 |
| SSD | M.2 NVME 500GB Kingston SNV3S/500G 5000MBs/3000MBs |
| Hard disk | nema (ima mogucnost ugradnje) |
| Grafička kartica | integrisana Intel UHD 730 |
| Kućište/napajanje | ZEUS S18B 500W |
| Optički uređaj | nema (nema mogucnost ugradnje) |
| Operativni sistem | bez operativnog sistema |
| Zakonska saobraznost | 36 meseci |
ZEUS Intel Core i3-12100/DDR4 16GB/M.2 500GB/500W
- Brand: ZEUS
- Model: 4566663255559
- Dostupnost: Na lageru
58.270,00 Din
-
50.670,00 Din
