ZEUS AMD Ryzen 5 4600GE/DDR4 8GB/M.2 256GB v1
| Procesor | AMD Ryzen 5 4600GE |
| Opis procesora | Radni takt 3.3 GHz Turbo frekvencija 4.2 GHz Broj jezgara 6 Broj loguckih jezgara 12 |
| Hladnjak | AMD hladnjak |
| Matična ploča | Biostar A520MHP VGA/HDMI/M.2 |
| RAM memorija | DDR4 8GB 3200MHz Biostar Heatsink Storming V DO32NU4H08 |
| SSD | M.2 NVME 256GB Biostar 2800MBs/1150MBs M760 |
| Hard disk | nema (ima mogucnost ugradnje) |
| Grafička kartica | integrisana AMD Radeon |
| Kućište/napajanje | ZEUS CA03 500W |
| Optički uređaj | nema (ima mogucnost ugradnje) |
| Operativni sistem | bez operativnog sistema |
| Zakonska saobraznost | 36 Meseci |
ZEUS AMD Ryzen 5 4600GE/DDR4 8GB/M.2 256GB v1
- Brand: ZEUS
- Model: 2923370947719
- Dostupnost: Na lageru
40.120,00 Din
-
34.890,00 Din
