XIAOMI Redmi Pad SE 8.7 - inch 4/64GB Ocean Blue (10.7.2024)
| Ekran | Dijagonala ekrana: 8.7" rezolucija 1340 × 800, IPS LCD, osvežavanje 90 Hz, osvetljenje do 600 nits |
| Procesor | MediaTek Helio G85 Octa-core CPU, up to 2.0GHz |
| Grafika | Mali-G52 MC2 |
| Memorija | RAM 4 GB, interna memorija 64 GB, proširenje interne memorije: microSD do 2 TB |
| Softver | Android 14 Xiaomi HyperOS |
| Kamera | Prednja: 5MP front camera f/2.2, 1.12μm 1080p@30fps 720p@30fps Zadnja: 8MP rear camera f/2.0, 1.12μm 1080p@30fps 720p@30fps |
| Povezivanje | Opis Wi-Fi: Wi-Fi 5 Dual band (802.11a/b/g/n/ac) Bluetooth: Da SIM slot: Ne Interfejs za punjenje: USB-C NFC: Ne Čitač otiska prsta: Ne Thunderbolt port: Ne Lightning port: Ne FM radio: Da Izlaz za slušalice: Da |
| Audio | Izlaz za slušalice: Da Zvučnici: Stereo zvučnici Mikrofon: Da |
| Ostalo | IR blaster, senzor akcelerometar, Hall senzor, kompas |
| Baterija | Kapacitet baterije: 6650 mAh podrška za brzo punjenje do 18 W |
| Fizicke karakteristike | Dimenzije: 211.58 x 125.48 x 8.8 mm Masa: 373g |
| Zakonska saobraznost | 24 meseca |
XIAOMI Redmi Pad SE 8.7 - inch 4/64GB Ocean Blue (10.7.2024)
- Brand: Xiaomi
- Model: 6941812794593
- Dostupnost: Proizvod trenutno nije dostupan
-
8.880,00 Din
