VIEWSONIC VX3418C-2K 180Hz VA UWQHD
| Ekran | Veličina ekrana: 34" Rezolucija: 3440 x 1440 UWQHD (UltraWide QHD) Tip panela: Va Odnos stranica:21:9 kontrast: 4,000:1 (typ) Osvetljenje: 250 cd/m² (tipično) Odziv:1ms Uglovi gledanja: 178º horizontalno, 178º vertikalno Osvežavanje:180Hz |
| Priključci / Slotovi | HDMI 2.0 x 2 3.5mm Audio Out x 1 DisplayPort x 1 |
| Fizičke karakteristike | VESA 100x100mm Tilt |
| Zakonska saobraznost | 2 godine |
| Specifikacija | |
| Dijagonala | 34'' / 87cm |
| DisplayPort | Da |
| DVI | Ne |
| HDMI | Da |
| Klasa energetske efikasnosti | - |
| Odnos stranica | 21:9 |
| Odziv | 1ms |
| Osvetljenje | 250cd/m² |
| Rezolucija | 3.440 x 1.440 |
| Tip ekrana | VA |
| Touchscreen | Ne |
| USB | Ne |
| VGA | Ne |
| Zvucnici | Ne |
VIEWSONIC VX3418C-2K 180Hz VA UWQHD
- Brand: VIEWSONIC
- Model: 766907033632
- Dostupnost: Na lageru
32.140,00 Din
-
27.950,00 Din
